Tofaş’ta Çalışmak
Tofaş; tecrübe ve yaratıcılık ile gelişen rekabet koşullarına hızlı uyumun sağlanması ve liderlik için insan kaynağını itici bir güç olarak kabul etmektedir. Tofaş insan kaynakları politikasının odağında, faaliyetlerine en uygun nitelikli insan gücünü istihdam ederek, çalışanlarına yüksek motivasyon sağlayacak altyapıyı oluşturmak yer almaktadır. Sen de aramıza katılmak ve otomotiv tutkumuza ortak olmak ister misin?
Yeni Mezunlar

Tofaş'la kariyer basamakları

Ofis Çalışanları

Pek çok dalda çalışma imkanı

Saha Çalışanları

Beraber üretiyoruz

İşe Alım Politikamız

Değerlendirme süreçlerimiz eşit ve adildir.

Şirketimize iş başvurusu yapan her adayı, hiçbir ayrım gözetmeksizin eşit ve adil değerlendirme süreçlerine tabi tutuyoruz. İşe alım sürecinde tanımlı olan adımları standartlara uygun şekilde gerçekleştiriyor, değerlendirme yaparken kişisel yaklaşımlardan bağımsız ve objektif kararlar alıyoruz.

Adaylarımızı her aşamada bilgilendiririz.

Şirketimize başvuran her adayı sürecin her aşamasında mutlaka bilgilendiriyor, sürece dair tüm soru ve taleplerini özgürce paylaşması yönünde destekliyor ve adaylara açık ve net geri bildirimler veriyoruz.

Ayrımcılıktan uzak bir yaklaşım sergiler, her adayımızı değerli hissettiririz.

Tüm adaylarımıza eşit ve ayrımcılıktan uzak davranıyoruz. Cinsiyet, yaş, meslek, uzmanlık veya deneyimleri ne olursa olsun, tüm adaylarımızın kendilerini değerli hissetmelerini önemsiyoruz. Mülakatlarda adaylarımızın dini inanç, etnik köken, felsefi ve siyasi görüşleriyle ilgili konulara değinmiyor, sahip oldukları yetkinliklere göre değerlendirme yapıyoruz.

Hızlı ve kaliteden ödün vermeyen işe alım süreçleri yürütürüz.

Tanımlı süreç adımlarımızı, standartları belirlenmiş sürelerde gerçekleştirmek önceliğimizdir. Zamanında tamamlanan ve değer yaratan bir işe alım deneyimi yaşatırız. Dijital çözümlerden faydalanırken, insan odağını korumaya özen gösteririz.