​​​​​​​​​​ 

Koç Fiat Kredi
Koç Fiat Kredi, Tofaş çatısı altında satışa sunulan markalar ile birlikte ikinci el ve yan ürünler için finansal çözüm hizmetleri sağlayan bir finansman şirketidir. Şirket, müşterilere bayiden ayrılmadan tek noktada hızlı hizmet imkânı, online kanallardan başvuru olanağı ve güçlü operasyonel yapısıyla gerçek ve tüzel müşterilere finansman desteği sunmaktadır.
Fer-Mas
2005 kurulan Fer-Mas Oto Ticaret A.Ş, Ferrari ve Maserati otomobillerinin Türkiye temsilciliğini yapmakta ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.
Koç Fiat Sigorta
Otomotiv endüstrisindeki gelecek müşteri beklentileri ve Tofaş’ın mobilite önceliklerine paralel olarak 2022 yılında kurulan “Koç Fiat Sigorta", müşterilerine en uygun sigorta çözümlerini sorunsuz şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Türkiye’nin en büyük acentesi olma potansiyeliyle kurulan Koç Fiat Sigorta, Tofaş’ın güçlü bayi ağı ve diğer kanallarda gelişerek müşterilere mobilite alanında ihtiyaç duydukları tüm sigorta ürünlerini sunarken, aynı zamanda İlgi Merkezi üzerinden müşterilerimizi poliçeleri hakkında bilgilendirerek, hasar anlarında onların yanında olmaktadır. Koç Fiat Sigorta ayrıca, gelecekte mobilite ürünlerinin sigortalanma süreçlerinin şekillendirilmesinde de rol oynamayı hedeflemektedir.