Fiat

Fiat markası bir asırdan uzun zamandır toplumların mobilite ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor. Uzun yıllardır oluşturduğu benzersiz Türkiye tecrübesini İtalyan stili ile harmanlıyor; hayatı kolaylaştıran teknoloji ve yüksek konfor ile tüketicilerinin ihtiyaçlarına uygun otomobilleri ülkemizin yollarına çıkarıyor.

Siteyi Ziyaret Et
Fiat
Professional

Fiat Professional, ticari araç tasarlamanın ve üretmenin yanı sıra, iş ihtiyaçlarını karşılamak için müşterilerine bir dizi hizmet ve çözümler sunuyor. Doblo, FiorIno, Scudo ve Ulysse ile müşterilerinin yıllar içinde büyüyen işlerini destekliyor.

Siteyi Ziyaret Et
Alfa Romeo

1910’dan bu yana Alfa Romeo stil, performans ve sürüş keyfi ile birlikte özündeki tutku ve saf İtalyan’ı sunuyor. Alfa Romeo’da gerekli her ayrıntı, güzellik ve amaç arasındaki mükemmel uyumu ortaya çıkarmak için bir araya geliyor.

Siteyi Ziyaret Et
Jeep

1941’den beri Jeep, tutku ve otantizm; özgürlük ve macera demek.

Siteyi Ziyaret Et
Opar

1973 yılınsa faaliyete başlayan Opar, Tofaş bünyesinde ve güvencesinde, 20.000 m2 depo alanı, 150 çalışanı, 77 ana bayi ve 150 binin üzerinde ürün çeşidi ile Fiat marka araçlara orijinal ve kaliteli yedek parça ve aksesuar hizmeti sunmaktadır.

Siteyi Ziyaret Et
Magneti Marelli

Magneti Marelli, Tofaş içerisinde Türkiye’de her marka aracın yedek parça ihtiyacını karşılamak amacı ile faaliyet gösteriyor.

Siteyi Ziyaret Et
-->